Fire rescue modification

07.04.2023

Rescue Trailer přichází na globální trh se zcela novým řešením logistických a bezpečnostních potřeb. Svojí inovativní konstrukcí reaguje na mnohaleté konzultace, které probíhaly se zástupci státních složek z řad profesionálních hasičů, záchranářů a armády.

- Nízké pořizovací náklady

- Nízké skladovací náklady

- Nižší náklady na přepravu do místa zásahu (až 8x na návěs)

- Nižší náklady na přesun zasahujících jednotek

- Levné mobilní a energeticky nezávislé stanoviště

- Rychlou evakuaci civilních osob do bezpečné zóny

(za osobními i nákladními vozidly)

- Bezpečný perimetr pro zasahující jednotky (možnost atestované balistické úpravy)

- Poskytuje zázemí pro základní zdravotnické ošetření

- Poskytuje zázemí s pitnou vodou, potravinami a vybavením

Rescue Trailer je homologován pro přesun na pozemní komunikaci a je možné ho táhnout za osobními i nákladními vozidly, umožňující tažení za tažné oko nebo kulový závěs.

Robustní podvozkové části společně s 33" koly umožňují skvělou prostupnost těžkým terénem nebo troskami po zásahu živelné katastrofy.

Vstup do Rescue Traileru je bezbariérový s ohledem na starší osoby, děti a zraněné. Tuhá konstrukce rovněž poskytuje bezpečné zázemí pro přesun osob nebo jako záchranné stanoviště.

V případě potřeby je možné využít dvoje nosítka z lehkých slitin pro přesun zraněných osob. Přívěs je opatřen vyklápěcí rampou, která umožňuje rychlé a bezpečné naložení.

Při manipulaci s břemeny, například při rozsáhlých záplavách, je možné použití skládacího jeřábu a tím naložit břemena na střešní plochu až o celkové váze 750Kg.

Posouváme možnosti záchranných sborů. Naším cílem je poskytnout jejím profesionálním i dobrovolným pracovníkům bezpečné a kvalitní zázemí pro plnění úkolů při všech možných scénářích použití.